Arai Axces 3 Blaze White Black Kapalı Kask

Fiyat:
13.349,93 TL
Geçici olarak stoğumuzda yok. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Havalandırma Sistemi

“AIR CONDUCTOR” arka havalandırma ventilasyonu artırmak için daha yüksek vakum sunar. Üç konumlu çene havalandırma deliği buğu giderme fonksiyonu dahil , alt taraftaki havalandırma delikleri ve boyundaki hava çıkışı, kaskın içindeki temiz havanın miktarını arttırır. Eşsiz vizör menfezleri, gövde ve darbeyi emici astarın dış havanın deliğine ihtiyaç duymadan alın alanına yönlendirilmesini sağlar.


Genel

-Dış kabuk SFC Süper Fiber Laminat

Havalandırma

-FFS Serbest Hava Dolaşım Sistemi


Ön Havalandırma

-Ön Tepe Havalandırma

-Standart Kaş Havalandırması**

-Ayarlanabilir 3 pozisyonlu ağız havalandırma


Arka Havalandırma

-Tek arka hava çıkışı


Vizör

-SAI Max Vision Vizör


İç

-Değiştirilebilen Yanak Pedleri

-FCS Face Contour System

Onay

-ECE 22-05

**Bir Arai Teknolojisidir.

3 pozisyonlu ağız havalandırması

-Üç konumlu çene havalandırma vizörü buğudan uzaklaştırmaya ve biniciye taze, soğuk hava vermeye yardımcı olur.


Özel Fiber Laminat

Kabuğun ana işi olan mukavemet, yapısal bütünlük ve etki ile darbe enerjisini mümkün olan en geniş alana yaymak için özel fiber katmanları, kabuk yüzeylerinin hemen sağında fiberlerle dolu ve Arai tarafından formüle edilen özel reçinelerle sıkı kalite kontrollü yapı , esneklik ve yüksek güvenlik sağlıyor.


SAI Max Vision visor

Sis buğusu önleyici lens, orijinal SAI Arai boşluğuna konumlandırılmış ve piyasadaki en geniş perifer görme imkânı sunmuştur. Uç lensinin boyutu, rahatsız edici olmayan kenarlara maruz kalmadan maksimum seviyeye çıkartılabilir. Yolda görüşünüzü geliştirir.


Farklı Boyutlardaki Yanak Pedleri

Yanak pedleri kolaylıkla çıkarılabilir. Tüm parçalar değiştirilebilir veya değiştirilemez ılık su ve hafif sabun ile temizlenebilir. Temizledikten sonra iyice durulayın ve doğrudan güneş ışığında veya bir ısı kaynağı yakınında kurutmayın. Her binici için farklı kalınlıklarda iç kısımlar mevcuttur.

Yüz Çerçevesi Sistemi FCS

Yüz Çerçevesi Sistemi FCS , alt çene için daha iyi uyum sağlamak ve rahatlığı artırmak için yanak pedinde sıkıştırıp ve geri döndüren aşırı basınç olmadan gerekli desteği sağlayan bir köpük yay desteği ile çalışır.

El conversor Word to HTML es la mejor herramienta en línea gratuita para transformar Word, Excel, Documentos de Google y cualquier otro documento en artículos web.

Diğer Özellikler
Stok KoduARK-175.907
MarkaArai
Stok DurumuGeldiğinde Haber Verelim

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.