Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Hakkımızda

ARS Motor olarak 2016 yılından beri sizlerle beraber olmaktan gurur duyuyoruz. Şirinevler/İSTANBUL' daki mağazamızda sunduğumuz hizmeti online olarak da sunmaya yıllardan beri devam etmekteyiz.

ARS Motor müşteri memnuniyeti hedef alınarak kuruldu ve yaptığımız her işlemde müşterilerimizi düşünerek hareket etmekteyiz. Çünkü bu sektörde lider firma olmak hedefindeyiz. Bu döngünün en önemli bileşeni olan müşterilerimizin memnuniyeti bizim için herşeyden önce gelmektedir. O yüzden 'Motorcu Dostu' site olarak fiyatlamadan, ödeme planına herşeyde sizi düşündük.

Motosiklet kullanıcısı olarak ekipmanınız ile ilgili her soruyu bize Whatsapp üzerinden sorabilirsiniz.  Ürünün ekipmanınızla uyumu, fiyat performans analizi hakkında ücretsiz profesyonel destek almak için bize Whatsapptan yazabilirsiniz.

Ayrıca ürünlerle ilgili sorularınız için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilir, dilediğinizi sorabilirsiniz.

Web sitemizi sadece online satış platformu olarak değil motosiklet camiasının nabzını tutan bir blog, haber, makale kaynağı olarak tasarlamaktayız. Bu konuda da her türlü görüş, öneri ve eleştirilerinize açığız.

Şirinevler/İSTANBUL' daki showroomumuzda da sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Sizlerle birlikte bir aileyiz ve böyle güçlüyüz...
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.